Tuuli Sokmann

Strateegiline konsultant

Tuuli nõustab eri valdkondade kliente peamiselt korporatiivkommunikatsiooni alal, koostab kommunikatsioonistrateegiaid ja -plaane ning aitab neid ka ellu viia. Tuuli tugevuseks on kliendi valdkonda ja teemadesse põhjalik süvenemine, kuid samal ajal suudab ta pealtnäha mängleva kergusega toimetada ka kiiret tegutsemist nõudvates olukordades.

Kommunikatsioonitöös peab ta oluliseks selge sihi nimel tegutsemist ja selleks mõjusate vahendite valikut.

Enne PR Strategies meeskonnaga liitumist töötas Tuuli teaduskommunikatsiooni juhina Tervise Arengu Instituudis ja sellele eelnevalt juhtis kommunikatsiooni börsiettevõttes Tallinna Vesi. Pea kümme aastat töötas ta erinevates kommunikatsioonivaldkonna rollides Eesti Energia kontsernis, sealhulgas juhtis Elektrilevi kommunikatsiooni ja turunduse tiimi.

Varasemalt on Tuuli töötanud PR Strategies eelkäijaks olnud kommunikatsiooniagentuuris Hill & Knowlton Eesti, olles konsultant, vanemkonsultant ja tiimijuht.

Tuuli on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli haldusjuhtimise erialal. Ta on osalenud Tartu Ülikooli meedia ja kommunikatsiooni magistriõppe kursustel ning läbinud EBS’i strateegilise kommunikatsiooni nanokraadi programmi.


Meeskond