Meist

Meie lugu

Eesti PR-maastikul ühe noorima agentuuri ajalugu ulatub tegelikult enam kui 25 aasta tagusesse aega, kui Eestis alustas tegevust rahvusvahelise suhtekorraldusettevõtte Hill and Knowlton Eesti kontor.

Kuigi aastate jooksul vahetusid nii ettevõtte juhid kui ka töötajad, olid ettevõtte peamised väärtused ja tugevused läbi aastakümnete samad – ülim professionaalsus klientide teenindamisel, rahvusvaheline haare ning kõrged eetilised standardid, mis kehtivad nii agentuurile, koostööpartneritele kui ka klientidele endile.

Hill and Knowlton tegutseb üle maailma sadades riikides , kusjuures lisaks ettevõtte omanduses tegutsevatele kontoritele teenindavad grupi kliente paljudes riikides ka partnerlepingu alusel võrgustikku kuuluvad agentuurid.
2015. aastal langetati pärast aastaid kestnud arutelusid ja läbirääkimisi otsus, et ka Eesti ja Läti kontorid jätkavad tegevust iseseisva agentuurina. Nii saigi 2015. aasta kevadel Hill and Knowlton Eesti meeskonnast kommunikatsiooniagentuur PR Strategies, mille partneriteks Hill and Knowlton’i senine juht ja strateegiline konsultant Inge Rumessen ning vanemkonsultant Helena Peterson.

PR Strategies teenindab jätkuvalt kõiki seniseid Hill and Knowlton Eesti kliente. Valdav enamus neist on rahvusvahelised ettevõtted, kellele osutatakse teenust koostöös Läti ja Leedu partnerettevõtetega.