ABOUT YOU lansseering Eesti turul - meie seni mahukaim mõjuisikute kampaania

Kevadel laienes Eesti turule Euroopa üks suuremaid veebikaubamajasid ABOUT YOU. PR Strategies meeskond valiti mahukas lansseerimiskampaanias kaasa lööma, mis tähendas, et olime Saksamaal asuva peakontori turundusosakonnale kohalik kommunikatsioonipartner. 

Meid kaasati veebipoe lansseerimiskampaaniasse kohalike ekspertidena, kes aitaks ettevõtte turundusosakonnal teha koostööd Eesti mõjuisikutega ning luua nendega usaldusväärne kontakt. Üle kahe kuu väldanud ettevalmistuste jooksul aitasime ABOUT YOUl juba nende enda loodud influencer-kampaaniat Eesti turu jaoks kohandada, kaardistada ja kaasata kampaania jaoks sobivaid mõjuisikuid ning koordineerida suhtlust kliendi ja mõjuisikute vahel.

ABOUT YOU veebikaubamaja avamist tähistavas influencer-kampaanias lõid teiste arvukate kohalike kuulsuste ja mõjuliidrite kõrval kaasa ka näiteks lauljatarid Liis Lemsalu, Elina Born, Liina Ariadne Pedanik, Elina Nechayeva, Helen Adamson, Tanja Mihhailova ja Kristel Aaslaid. 

Lisaks sotsiaalmeediakampaaniale aitasime ettevõttel korraldada ka meediasuhtlust. 

Euroopa veebikaubanduse start-upide hulgas ühe kiiremini kasvava ettevõtte soov on Eesti turul lühikese aja jooksul võimalikult palju kasvada ning võita moekaupade veebipoodide hulgas turuliidri positsioon. Kiirelt üle Euroopa laienev pood tegutseb lisaks Eestile ka Lätis, Leedus, Saksamaal, Austrias, Šveitsis, Hollandis, Belgias, Poolas, Tšehhis, Slovakkias, Ungaris, Rumeenias ja Sloveenias.

Uudised