Avasime meeleoluka peoga uuenenud Kalev Spa

Legendaarne Kalev SPA veekeskus ja hotell taasavas aasta ja kümme kuud kestnud remondi- ja uuendustööde järel meeleoluka avapeoga uksed. 

Peole saabujaid tervitas õhtujuht Hannes Hermaküla, kelle juhatusel liiguti troopiliselt sooja Kalev Spa veeskeskusesse, et nautida spetsiaalselt avapeoks loodud ja Kalevi Spordiseltsi rikkalikust ajaloost inspireeritud tantsuetendust. Kava lõpus üllatas külalisi slackline‘i maailmameister Jaan Roose, kes basseini kohal tõelist vaatemängu pakkus. Etteaste lõpus viis ta lindilõikamistseremoonia läbi eriti ekstreemsel moel, sooritades esmakordselt vee kohal tagurpidi topeltsalto, mille ajal tema abiline Roose jalge all oleva lindi läbi lõikas ja trikimeister ligi 7 meetri kõrguselt legendaarsesse basseini prantsatas.

Uue näo saanud hotelli ja veeskeskusega said külalised tutvuda majatuuride käigus, kus ootasid humoorikad minietendused. Pidu jätkus DJ Tom Lilienthali muusika saatel restoranis Allee.

PR Strategies oli abiks peo meelelahutusliku ja sisulise poole kokkupanemisel, samuti hoolitsesime õhtu jooksul selle eest, et kõik sujuks ladusalt ning Kalev SPA töötajad võiksid enda pidu meelerahus nautida. Korraldasime ka meediasuhtlust enne ja pärast üritust. 

Särtsaka peogalerii leiab siit

Uudised