HKScan korraldas esimese Ärifoorumi

26. oktoobril toimunud esimesel HKScani Ärifoorumil arutleti Eesti jaekaubandusettevõtete esindajate ja maailmas tunnustatud kaubandusekspertiga tarbijakäitumistrendide ning e-kaubanduse väljavaadete üle.

PR Strategies meeskonna toel korraldatud Ärifoorumil tutvustasid kaubandusmaailma viimaseid suundumusi kaks rahvusvahelistel kaubanduskonverentsidel palavalt oodatud tippspetsialisti: Aalto Ülikooli äriprofessor dr Pekka Mattila, kes keskendus oma esitluses rütmimajandusele, ja Suurbritannia konsultatsioonifirma Bridgethorne ostukäitumise analüütikadirektor Nick Kirby, kes tutvustas E-kaubanduse potentsiaali rakendamise võimalusi.

Üritusel tegi ettekande ka HKScan Estonia tegevjuht Anne Mere, kes tutvustas Eesti lihatootmise hetkeseisu ning globaalseid tarbijatrende, mis mõjutavad tootmisettevõtete tegevust.

Ärifoorumil tegi üllatusesinemise ka kõrgelt tunnustatud tarbimisekspert, Eesti meelelahutusmaailmas palavalt armastatud Saaremaa patrioot Reet Pull, kes rääkis, millised kaubandusvõtted teda tarbijana eriti mõjutavad ning millisena näeb tema ideaalset lihavalikut kauplustes.

HKScani Ärifoorum leidis aset Tallinna kõrgeimas konverentsisaalis pilvepiirirestoranis Horisont.

Vaata fotosid ärifoorumilt siit!

Uudised