Fazer kinkis kolmele tuntud naisele šokolaadimaali

5. oktoobril toimus Viru Keskuses heategevuslik aktsioon, mille käigus valmisid Fazeri šokolaadist portreed Tanja Mihhailova-Saarest, Anni Rahulast ja Teele Viirast.

PR Strategies meeskond korraldas Fazeri 125. juubeli puhul sündmuse, mille käigus maalisid Karl Markus Antson, Maria Sidljarevitš ja Alina Orav šokolaadist portreed kolmest tuntud ja tunnustatud Eesti naisest.

Magusad šokolaadimaalid kingiti modelliks olnud kuulsustele ning foto šokolaadimaalidest hakkas Fazeri Facebook-lehel annetusi koguma – iga 125 pildijagamise eest kinkis Fazer kilo erinevaid maiustusi Eesti paljulapselistele peredele.

Üritusel osales ka Eest Lasterikaste Perede Liidu juhatuse esimees Aage Õunap, kes edastas oma tänusõnad kõigile, kes tegid üritusel ja üritusejärgselt annetuse suurperede toetamiseks.

Kuna aktsioon korraldati seoses Fazeri 125. juubeliga, jagati Viru Keskuse külastajatele ka uusi eheda vahukoorega Fazer Desserts La Choco, La Almond ja La Caramel kooke – ühtekokku sõid sündmusest osa saanud keskusekülastajad ära 50 kilogrammi Fazer Desserts kooke ning laiali jagati enam kui 5000 kommi.

Vaata galeriid üritusest siit: http://bit.ly/2dMljAs (Fotod: Aron Urb)


Uudised