Esmakordselt selgusid parimad praktikandid

Saime mullu sügisel Eesti Tööandjate Keskliidult ülesande pakkuda välja idee, kuidas väärtustada kutsekoolide õpilaste ja ülikoolitudengite seas praktikal käimist ning selle raames täiendavate oskuste omandamist.

Nii sündiski konkurss „Praktik Cum Laude“, mis startis kevadel ja kulmineerus parimate praktikantide väljakuulutamisega sügisel. Konkursi käigus hoolitsesime selle eest, et ajakirjanikel oleks huvi teemat kajastada ning haldasime ka noortele suunatud kampaania Facebooki lehte, mille hoogsa ja noorusliku visuaalse lahenduse eest hoolitses koomiksikunstnik Joonas Sildre. Konkursi võitjad selgusid Facebooki hääletuse ja hindamiskomisjoni otsuse tulemusena.

Haridus- ja teadusminister Maris Lauri osalusel toimunud „Praktik Cum Laude“ finaalüritusel noppis kutsehariduse kategooria võidutiitli Võrumaa kutsehariduskeskuses Kaidi Parv, kes oli müügitöö praktikal Rimis. Kõrghariduse kategooria parimaks tunnistati Tallinna Tehnikakõrgkoolis tudeeriv Egle Kadastik, kes tegi võidupraktika Haapsalu õmblusvabrikus Nurme Production. Parimatele praktikantidele pani peaauhinna välja Estonian Business School, premeerides võitjaid 6 EAP ulatuses tasuta kursuse ja karjäärinõustamisega.

Konkursi finaalürituse galerii on kaunis mälestus sellest inspireerivast projektist: http://www.orants.ee/gallery/25-10-2016/ (fotod: Aron Urb)

Uudised