Makita uue lao- ja büroohoone suursugune avamisüritus

14. septembril sai meil Makita OY Eesti filiaaliga üks tore ring täis. Nimelt korraldasime eelmisel aastal nende Laagrisse, Tallinn Gate äriparki kerkiva lao- ja büroohoone nurgakivi üritust ning ligi poolteist aastat hiljem terve päeva vältava hoone avamisürituse.

25 000 ruutmeetrise pindalaga hoone avamispidu sai alguse hommikutundidel klaaside kokkulöömise, lindilõikamise, taiko trummishow ja maitsva söögiga. Et külalised hiiglaslikus hoones kaduma ei läheks ning neil oleks võimalus majaga parimal võimalikul viisil tutvuda, tegime Makita töötajatest selleks päevaks giidid, kes viisid oma grupid majatuurile.

Tuuride käigus said külalised imetleda Makita päris enda kirsiaeda, katusele rajatud 2000 paneeliga päikeseparki, koolituskeskust, bürood, näidistesaali, hooldus- ja testalasid. Samuti oli soovijatel võimalus erinevatel demoaladel Makita tööriistad proovile panna ning läbida ümber maja kulgev 970-meetrine terviserada, mille nimetasime Makita Miiliks. Et jalutuskäik külalistele, ja pärast üritust ka töötajatele, põnevam oleks, ääristavad terviserada saekettakujulised infotahvlid motiveerivate ütluste ja infoga vastvalminud hoonest ning selle ümbrusest.

Õhtul jätkus pidu gala õhtusöögiga Radisson Collection hotellis, kus kolmekäigulise Jaapani köögist inspireeritud menüü pani kokku peakokk Rene Uusmees, õhtu sujuvat kulgemist juhtis Jaapani täpsusega särav ja särtsakas Kethi Uibomägi, silmailu ja meelelahutust pakkus alati glamuurne Utopia Entertainment ning külalised meelitas tantsuplatsile The Swingers. Ka siit ürituselt ei puudunud Makita tööriistad- neid sai aksessuaaridena kasutada fotoseina ees pilti tehes ning baari seadsime üles Makita külma- ja soojakasti, mis peo vältel saket õigelt temperatuuril hoidis ning külalisi lisaks Jaapanipärastele kokteilidele ja viskile rõõmustas.

Mitu kuud planeerimist, kaks üritust ühe päeva jooksul, 280 külalist ja 19 tundi kestnud tööpäeva hiljem on tunne endiselt maailmavallutuslik.

Aitäh Makita vägevale tiimile ja usaldusväärsetele partneritele!
Uudised