Anora uusaastapidu

Mõnikord tuleb PR-agentuuris valmis olla selleks, et klient jääb PR-üritustega nii rahule, et usaldab ka oma töötajate uusaastapeo korraldamise sulle. Meiega just nii juhtuski. Kuna aga meie turundustiimile sellised väljakutsed meeldivad, siis käärisime käised üles ja edasine on juba vägagi vinge mälestus...

Anora Baltics meeskonna uusaastapeo meeleolu ja täpne sujumine sündis kliendi ja agentuuri koosdirigeerimise tulemusel. Klient teadis täpselt, mis tema inimestele meeldib ning aitas seda ka meil hästi tajuda. Kuna külalised saabusid nii Tallinnast kui ka Riiast, siis tundus igati loogiline korraldada üritus talvises suvepealinnas ehk Pärnus.

Üritusel kandsid meelelahutuse eest hoolt alati imelised ja hullutavad Utopia Entertainment tantsijad, tantsupõranda küttis lõputu energiaga kuumaks Tanja Mihhailova-Saar oma bändiga, muusikamenüü eest vastutas dünaamiline DJ-duo Liisi Voolaid ja Girti Suun, maitse- ja uneelamuste eest kandis oma tuntud headuses hoolt Hedon SPA & Hotel ning õhtut juhtis suurepäraselt andekas Reigo Ahven. Eriline kummardus Eventech helivõluritele ja Debashile meie hõbedase ja diskopallise visiooni elluviimise eest!

Teiega kõigiga iga kell uuesti!

Ja kui enda meelest hästi õnnestunud ürituse järgselt saabub kliendilt selline tagasiside…

„Soovin teid tänada selle erakordse õhtu korraldamise eest! Olen üsna kaua erinevate üritustega seotud olnud, aga eilne oli teistsugune. Ma julgen öelda, et perfektne! Classy, stiilne, väljapeetud, maitsekas, ametlik, samas nii vahetu. Kindlasti tabasite naelapeale pihta ja tegite erakordset tööd!

Kogu kujundus ja flow sai palju kiitust ning tunnustust. Lisaks oli minule väga uudne kogemus, et kõik sujus – jah, see on ürituste juures ainulaadne, kui mitte esmakordne.

Aga minule meeldimine on siinkohal teisejärguline. Olen täna saanud pea pooltelt üritusel osalenutelt sõnumeid, kõnesid ning kirju. Ma väga lootsin, et antud õhtu läheb meie inimestele korda, aga see on midagi muud. Kindlasti korraldasite meile peo, mis jättis väga sooja tunde, ühendas meid veelgi ning jääb kauaks meelde. Ainukene märkus on vast see, et järgmise ürituse puhul saab teil raske olema. Selge on see, et mina tellin kogu korralduse kindlasti teilt!“

…siis on külmavärinad, tibutagi, õnnetunne ja rõõmupisarad garanteeritud ning vaim järgmiseks ürituseks ning ootuste ületamiseks 100% valmis!


Uudised